Jun
18
2014

Uudised - 24.-25.mail peeti viimane EPF

24.-25.mail peeti viimane EPF reitinguturniir püramiidis milleks oli Estonian Cup ja mänguliigiks kombineeritud püramiid. Võitjaks osutus ajateenistusest naasnud Dima Škredov kes finaalis alistas kindlalt 6-1 Igor Kovaljovi, 3.-4. kohta jagasid Vassili Kuznetsov ja Sergei Makarenko, poolfinaalides oli Kovaljov alistanud Makarenko 5-4 ja Škredov Kuznetsovi 5-0. Sellega seoses lõpetas hooaja reitingutabeli liidrina Škredov 30 punktilise eduga Kovaljovi ees kuna arvesse läks 7 paremat turniiri 9-st võimalikust, samasuguste vahedega järgnesid ka Anton Smetanin kolmandana ja Vjatšeslav Andrejev neljandana.
7.-8.juunil peeti aga hooaja lõputurniir, Eesti absoluutsed meistrivõistlused, kuhu olid kutsutud hooaja 16 paremat ja nad kõik olid ka kohal. Meistriks tuli jällegi Škredov kes finaalis uuesti 6-1 alistas Kovaljovi, poolfinaalide kaotajad olid Andrejev ja Makarenko kes jagasid kolmandat kohta. Sellega sai püramiidi hooaeg otsa ja uuega alustame juba septembris.