Aug
24
2011

Uudised - Olympic-Online Baltic Pool League vallutab Riia

Olympic-Online Baltic Pool League 2011 on suvepuhkuselt tagasi ning valmis jätkama kolmanda etapiga ja mänguks on seekord 9-palli. Seekord toimub etapp 03.09-04.09.11 Riias Champions Clubis.

Kuna eestlased Denis Grabe ja Erki Erm ning soomlane Petri Makkonen on kõik Filipiinidel esindamas oma riiki paarismängu maailmameistrivõistlustel siis on käesoleva etapi võitja ennustamine väga raske. Nagu alati on üheks favoriidiks leedukas Marius Śiaudkulis, kes hetkel on reitingu üldliider koos Denis Grabega. Kindlasti soovib oma sõna sekka öelda Champions Clubi oma poiss lätlane Peteris Ermasons (Team Olympic-Online). Nooruke Mihkel „Smurff“ Rehepapp on aga nagu alati täis tahtmist ning peale teist järjestikust Juuniorite Euroopa Meistrivõistluste pronksmedalit võib temalt kõike oodata.

 

Huvitav on näha kas naiste arvestuses jätkavad domineerimist leedu sportlased. Peale kahte esimest etappi on üldseisu esikolmikus kolm leedukat - Agné Jaruśauskaite, Alberta Śimkeviciute and Gintare Aleknaite.

 

Hetkel on lisaks Balti riikidele registreeritud ka sportlased Venemaalt ja Soomest.

 

Tuginedes eelpool mainitule on kõik valmis kõrgetasemeliseks pool-piljardi nädalavahetuseks. Ainus viis nautida Baltikumi parimat pool-piljardit on olla Riias, Champions Clubis 03.09-04.09. Poolfinaalid mängitakse 04.09 kell 15:30 ja finaalid algavad kell 17:00.

 

Täpsem info ja registreerimine http://foorum.epf.ee/viewtopic.php?f=10&t=1460&st=0&sk=t&sd=a&start=20

 

Lugupidamisega

EPF