Jaanuari viimasel nädalavahetusel peeti Eesti MV dünaamilises püramiidis mis toimusid Mustamäe Pepsi Piljardi saalis, osavõtjaid oli nii Tallinnast kui ka Ida-Virumaalt. Toimus väga palju huvitavaid matše ja oli ka palju üllatustulemusi.

1666 | 19:12 | Andres Talviste

Novembri viimasel nädalavahetusel peeti selle hooaja Eesti meistrivõistluste esimene osavõistlus, mänguliigiks oli vaba püramiid (amerikanka). Antud võistlus oli ka selle hooaja kolmandaks reitinguturniiriks. Osales 33 piljardisportlast ja Eesti paremikust puudus ainult eelmise reitinguturniiri võitja A.Ivanov.

1603 | 10:02 | Admin

Mai viimasel ja juuni esimesel nädalavahetusel peeti Pepsi Piljardi saalis Mustamäel püramiidis hooaja viimased turniirid.Hooaja viimaseks reitinguturniiriks oli Estonian Cup ja mänguliigiks vaba püramiid,osalejaid üllatavalt palju,36 piljardisportlast.Järjekordse kindla võidu võttis Dima Skredov kes finaalis alistas tulemusega 7-3 Slava Andrejevi,poolfinaalide kaotajad ja kolmanda koha jagajad olid Dima Ratnikov ja suure üllatusena 13 aastane tütarlaps Ljuba Tšužaja kes näitas väga ilusat mängu.Sellega olid kõik reitinguturniirid mängitud ja selle hooaja lõpuedetabeli kaheksa paremat olid Dima Skredov,Antoni Ivanov,Anton Smetanin,Sergei Makarenko,Aleksei Buts,Aleksandr Gontšarov,Jevgeni Boldõsev ja kaheksandana 12 aastane Ivan Tšuzoi.

1665 | 19:34 | Andres Talviste

 

Käesoleva aasta Olympic-Online Balti Pooli Liiga esimeseks võistluskohaks oli Tart Baribali Piljardiklubi. Võisteldi 9-palli mängus nii naiste kui meeste arvestuses. Meeste arvestuses osaes 58 ja naiste arvestuses 15 sportlast Eestist, Lätist, Leedust ja Bulgaariast.

Peale üllatustevaba esimest võistluspäeva oli lahingus veel 8 mees- ja 4 naissportlast. Meeste arvestuses purustas eestlane Denis Grabe (Team Olympic-Online) oma veerandfinaali vastase Tomas Steponkuse 7-3 ja edenes kindlalt poolfinaali, kus teda ootas Leedu noor tulevikulootus Tomas Mineikis. Samuti nagu veerandfinaalis domineeris Grabe täielikult mängu ja võttis kindla 7-2 võidu ja kindlustas koha finaalis.

2343 | 18:01 | Bosso

Martsi viimasel nadalavahetusel peeti Mustamae Pepsi Piljardi saalis Eesti meistrivoistlused puramiidis, manguliigiks oli kombineeritud puramiid ja osavotjaid kogunes rohkesti, osales 36 piljardisportlast, nende hulgas selle hooaja reitingu koik 16 paremat. Jarjekordse Eesti meistritiitli voitis Dmitri Skredov, kellele seekordne voit ei tulnud kergesti, plussringis sai ta oma kolme viimase hooaja esimese kaotuse, jaades tulemusega 2-3 alla Jevgeni Boldosevile. Edasi aga naitas kindlat mangu, voites koik matsid, poolfinaalis alistas Anton Smetanini 5-2 ja finaalis Vadim Polderi 6-0, teises poolfinaalis oli Polder alistanud ullatuslikult Boldosevi 5-2, nii jagasid poolfinaalide kaotajad kolmandat kohta. Selle hooaja kolm Eesti meistrivoistlust on nuud koik peetud ja kokku on mangitud seitse turniiri, jaanud veel kaks reitinguturniiri ja Eesti 16 tugevama turniir juuni algul. Reitingutabelit juhib kindlalt 700 punktiga Skredov, talle jargnevad Ivanov 410 ja Smetanin 400 punktiga.
 
Eesti puramiidi foderatsiooni peakohtunik Andres Talviste

1620 | 18:50 | Bosso