Jaanuari viimasel nädalavahetusel peeti  „Pepsi piljardi“  saalides Vilde teel ja Mustakivis  Eesti meistrivõistluste II etapp püramiidis ja seekord oli mänguliigiks „dünaamiline püramiid – nevskaja“.  Võistlustel osales 35 mängijat, sündis nii mitmeidki üllatusi ning kuna otsustavad  mängud pühapäeval olid väga pingelised, siis selgus Eesti meister alles veidi enne südaööd.

1406 | 09:39 | Admin

Selgunud on 2010 aasta Eesti parimad pool-piljardis
 
Möödunud nädalavahetusel toimusid Tallinnas Baribali Piljardiklubis 2010 aasta Eesti Meistrivõistlused pool-piljardis. Mängiti 14.1, 8-palli ja 9-palli mänge absoluut-, noorte-, juuniorite-, naiste- ja seeniorite vanuseklassis. Tiitli tegi eriti hinnaliseks tõsiasi, et mängiti kaotaja välja süsteemis ehk kellegil polnud luksust lubada endale vigu.

2206 | 18:34 | Admin

1. Korraldaja

Iga etapi korraldamise eest vastutab kindlaksmääratud spordiklubi.

Võistlussari on tunnustatud MTÜ Eesti Snookri Föderatsioon (ESF) poolt, reg. nr 80251408.

2032 | 00:03 | Admin

28.-29.novembril 2009 peeti klubis „Pepsi piljard“ Eesti meistrivõistlused püramiidis ,mänguliigiks oli vaba püramiiid (amerikanka).Võistlustel osales 36 sportlast,tase oli väga ühtlane sest paljudes kohtumistes peeti maksimum arv mänge.Eesti meistriks selles mänguliigis tuli 16-aastane Dmitri Skredov kes finaalis tulemusega 7-4 alistas Maksim Lapteiko.3.kohta jagasid Vjatseslav Andrejev ja Sergei Makarenko.Kaheksa parema hulka jõudsid veel Deniss Novikov,Oleg Zorin,Semjon Urban ja Vassili Kosteitsuk.Eesti Püramiidi Föderatsioon tänab klubi „Pepsi piljard“ kes aitas turniiri korraldada ja kelle saalides toimuvad kõik Eesti retinguturniirid püramiidis..Järgmiste reitinguturniiridena on kavas 19.-20. detsembril Jõuluturniir ja 30.-31. jaanuaril Eesti meistrivõistlused dünaamilises püramiidis (nevskaja).

Võistluste peakohtunik Andres Talviste

1618 | 23:14 | Admin

Mezz Eesti Pooli Meistriliigas voidukas Adigazalov, Esiliigas loob laineid Simsalu ja Naisteliigas uus etapivoitja Kraus.

28.11.2009 toimusid jarjekordsed Eesti Pooli Foderatsiooni korraldatavad liigavoistlused. Manguks oli laupaeval Meistriliigas ja Esiliigas 9-palli ning Naisteliigas 8-palli. Seekord olid voorustajaklubisse, Tallinna Baribali Piljardiklubisse, kogunenud Mezz Eesti Pooli Meistriliiga, Eesti Pooli Esiliiga ja Naisteliiga sportlased. Pingelistest mangudest valjusid voitjatena esimeses Rafig Adigazalov, teises Reimo Simsalu (molemad Baribali Piljardikool) ja Naisteliigas Hellen Kraus (Tallina Piljardispordiklubi).

1490 | 23:11 | Admin